Про мене і цей блог

Про мене і цей блог

Мене звуть Сашко Кульчицький і скоро мені 30. Ну як скоро, 420 днів на дату, коли я пишу цей текст. Я пишу цей блог, щоб зафіксувати перехід і спробувати наостанок перед цілковитим дорослішанням зробити щось цікаве. Це все.

Навіщо? Якщо бути чесним, я хоч ніколи не був лузером, одночасно ніколи (за деякими винятками) не був справді крутим і кльовим. Принаймні за моїми дуже збоченими стандартами.

Я добре і справно вчився у рідному Козятині (тому самому), вигравав олімпіади і організовував рок-концерти. Але чи був я при цьому крутим і кльовим? Не певен.

Я весело проводив час в університеті, запускав власні молодіжні медіа і встиг не дуже успішно покерувати студентським самоврядуванням Могилянки. Але чи був я при цьому крутим і кльовим? Буду об’єктивним, нє.

Останні 6 років я наче успішно і результативно працюю у сфері комунікацій, а зараз очолюю комунікаційний відділ Міжнародного фонду «Відродження». Але чи став я крутим і кльовим? Не схоже.

Мені здається, малоймовірно, що можна бути хуйовим до 30, а потім раптово стати крутим і кльовим. Так не буває. Крутість і кльовість треба зростити в собі. Цей блог саме про це. Про те як я приймаю власне дорослішання і пророщую свою крутість. Дуже дивну крутість за дуже дивними моїми власними параметрами.

І так, це все справді дуже особиста і дуже інтимна історія. Welcome to my life.